top of page

BLOG

En keyif aldığım Collection diyebilir miyiz?! ⚜️


Evet itiraf ediyorum en sevdiğim koleksiyon.. güzel olan herşeyi yanımıza almak ne keyifli! Bir makina - bas düğmeye ve o " güzel olan şey " her ne ise artık hep seninle..

Bayılıyorum estetik anlayışı olan yerlere.. yurtiçi yurtdışı hiç fark etmiyor.. yeter ki en basit olan şeyi bile çekici kılsın..

Belki son yıllarda bir çılgınlık haline geldi fotoğraf çekmek , paylaşmak vs.. olsun iyi tarafından bakalım.. bu sayede en küçük mekanlar bile bir yenilik getirmeye çalışıyor, bir estetik kaygısı taşıyor. Belkide bu sayede güzelleşecek etrafımız.

Tabi bazı şehirler var ki tarihinden bu yana güzeller. Heppp güzeller.. pasteller.. pudralar.. Masallar resmen.. Binaları,cepheleri, sokakları, bankları, sokak lambaları bile fotoğrafla beni diye bağırıyor.

Bu yüzden gezmek dolaşmak harika birşey işte. Ufkumuz açılıyor vizyonumuz gelişiyor..

Benimde işte böyle biriktirdiğim, Arasıra bakıp içimi açan dosyalarım var..fotoğraflamışım kendimce.. gözüme güzel gelen herşeyi.. şimdi bu sayede paylaşıyorum sizlerle.. kendi gözümden yakaladığım bir "anı" farklı evlerde görmek nasıl bir mutluluk.. umarım siz de beğenirsiniz.. içinizi açma garantili :) bence bir göz atın..her geçen gün yeni eklemeler olacak....

Sevgilerle

Frenchouse

bottom of page