FRENCHOUSE INTERIORS

Sizin ruhunuza saygı duyan, yaşam tarzınızı ön planda tutarak, profesyonel kurgulanmış,tasarım değeri olan ve fonksiyonel mekanlar yaratmak için çalışıyoruz.

Projelendirilmesini istediğiniz mekanı, mimari özellikleri ,bulunduğu coğrafya, kullanım amacı, kullanım alışkanlıkları ve hayat görüşünüz göz önünde tutularak, Frenchouse tarzı olan minimal, şık, sade, sanatsal ve çağdaş çizgide buluşturuyoruz.

4 farklı servis seçeneği ile çalışma sistemimizi karşılıklı bilgi alışverişleri ile oluşturuyoruz. 

Aşağıda servis seçenekleriniz görebilir, sorularınız için www.frenchouse_@outlook.com">www.frenchouse_@outlook.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

A'dan Z'ye içmimari servis. Dört duvar halinden, anahtar teslime kadar olan tüm süreçler.Projelendirme, çizim aşamaları, sunumlar, üretim çizimleri, planlama, üretim ve şantiye takibi, sipariş ürünleri seçimleri/takipleri,tüm dekorasyon aşamaları ve yerleşim.

 

Söz konusu mekanın projelendirilmesi, çizim aşamaları, sunum boardları , sabit ve hareketli kalemlerin üretim çizimleri ve seçimleri. Dosyalar halinde teslim.

Halihazırda sevilen ve kullanılan mekan veya ürünler ile kısa sürede daha özel , tasarlanmış ve düşünülerek kurgulanmış alanlar yaratmak. Mevcut parçalara göre mekanın şekillenmesi veya tam tersi mekana göre mevcut eşyalar ile dekorasyona dair dokunuşlar. İyi bir planlama ve kurgu  ile mekana göre 1 hafta/ 1 ay gibi kısa sürelerde çarpıcı değişiklikler. Ev detoxu. Bulunan coğrafyaya, mimariye veyaşam tarzına göre yeniden şekillendirme ve birlikte son yerleşim yapılması.

Uzak mesafeler tüm bu danışmanlık hizmeleri için engel değil.Daha küçük bitçeler ile, Frenchouse dokunuşunu istediğiniz mekanda elde edebiliriz.Yenilenmesi veya sıfırdan şekillendirilmesi istenen tüm mekanlar için  e-servis hizmetimiz, kişiselleştirilmiş, tarza ve bütçeye uygun alanlar yaratmak için oluşturulmuştur. Sunum dosyaları,planlama çizelgesi  ve alışveriş listeleri ile oluşturulmuş servis biçimidir. 

İçmimari
Servis

Proje ve Danışmanlık

Touching
&
Dokunuş

e-servis

BU BÖLÜM YENİLENMEKTEDİR... YAKINDA..

Devam eden proje..

Örnek Villa  / Sample House

Akyarlar - Bodrum  2018

Kale Evi / Kale House

Bodrum  2018

Gümüşlük Ev /

Gümüşlük - Bodrum 2017

Ofis Tasarım / Office Design 

Konacık - Bodrum 2017