frenchouse isim_edited_edited.jpg
C8BEB8EF-B0D1-48A6-88F8-AEB39E181C2F.JPG

Special Serie Sonunda Sitede yerini aldı!!

 

Çok fazla katmandan oluşan bu özel serimiz, Soft duruşu ve renk paletiyle çok özel bir yer aldı portföyümüzde ve şimdiden birçok özel mekanda yerini aldı.

 

Her biri tek ve özel olan bu çalışmalarımızdan mevcutta olanlarda var, özel projeler için çalıştıklarımızda. Sizin istediğiniz ebatı vermeniz ve renk paletini seçmeniz doğrultusunda tamamen size ve mekanınıza özel çalışabiliriz.

Numaralardan alım yapabilir, veya farklı detaylar için iletişime geçebilirsiniz. siparişinizin,seçim yaptığınız çalışmaya çok yakın olacağı kesin çünkü o renk paletini istediğinizi anlıyor olacağız, ama Hak verirsiniz ki hiçbiri birbirinin aynısı olamaz, ki zaten özel kılan kısmı da bu değil mi..

Fotoğrafa veya alttaki butona bir tıkla serimize geçebilirsiniz,

Keyifli okumalar ve alışverişler..

Hande

  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon

INSTAGRAM

BLOG

Connecticut'ta Ruhu dinlendiren bir ev...

Ekran Resmi 2020-06-04 14.57.54.png

Ama bu proje bir harika!

Becca Casey, bugün keşfettiğim New Yorklu bir içmimar. Connecticut'ta bir konut projesi.

İlk bakışta traditionel bir ev gibi dursa da, incelediğinizde yalınlığıyla çağdaş bir proje olduğunu kanıtlıyor.Sakin paleti, rustik, modern, antika ve yeni kombinasyonu tek kelime ile harika sonuçlar vermiş.

Gelin birlikte inceleyelim..

Ekran Resmi 2020-06-04 14.57.46.png

Naviza Dailey ve eşi Vince, Atlanta'nın Buckhead bölgesinde 20.yy başlarından kalma bir yapıyı detaylı bir tadilatla harika bir eve dönüştürmüş. Öncesi fotoğrafları yok belki ama dört duvar kalan bir yapıdan bahsediyoruz.

 

Sofistike, cosy, çağdaş, klas, rahat.. sanırım hepsi burası için uygun tanımlar. Bu harika projeyi daha detaylı incelemek için yazının devamına beklerim..

İyi okumalar.

pastel love

C2804E57-0890-4E8F-8F39-21DD62813A32.JPG

Doğal malzemeler ve pastel tonlar.. son zamanların trendleri gerçi benim için yıllardır geçerli bu durum , oldum olası pastel tonları, ton-sur-ton ları kullandım.. Giydiğim kıyafette, evimde ki dekorasyonda, yaptığım projelerde ve ilk günlerinden beri Frenchouse markamda hep uçuk pembeler,griler,doğal tonlar,taş renkleri, açık renkler hakim oldu.Bu yüzden ne tarafa baksam gözlerimde kalpler beliriyor bu aralar.. seramik ürünlerden modaya yeni açılan mekanlardan ev tekstiline kadar yumuşacık bir etki hakim.. Burada da durum çok farklı değil, iç mekan görseli Pinterestten, ama bayıldığım koton kadife dokusuyla ve ahşap heykelle ve kaideyle ve aydınlatmayla ve beyaz duvarlarıyla! Aşık oldum mekana! o yüzden de buraya işledim son çalışmalarımı, size de farklı bir fikir olması amacım.Evet açık tonlar zordur ama verdiği etki her zaman bir adım öndedir, ekru bir kadifenin veya keten dokuların vereceği cool zarafeti başka ne verebilir ki..

Pastel yeni serilerimiz digital print bölümünde, hemen incelemek için fotoğrafa tıklayabilirsiniz !

SICAK & COOL AHŞAP

KAPLAMALAR

Ekran Resmi 2020-06-04 15.01.34.png

Lambri dendiğinde aklınıza o eski cilalı demode ve kasvetli duvarlar mı geliyor?

Gelin yazıya!

Sıcacık, modern, cool, sofistike mekanlar için vazgeçilmez olmaya aday detayları yazdım. Eskiden-günümüze,her tarza, her mekana yakışacak modellerden örnekler verdim.

Odak noktası bir duvar istiyorsanız çok işinize yarayacak.Çok sade veya çok detaylı...Örnekler ve dikkat edilmesi gereken noktalar benden, hayal gücü sizden, çünkü mekanlarınızı en iyi tanıyan sizsiniz..

İyi okumalar !

'' UOMINI ''

file-74.jpeg

Ayın en sevilen modeli.

OneLine Drawing - TekçizgiÇizim

Uomini Serisi..Farklı paspartu ve çerçeveler ile size özel tasarımlar için...Veya.. Orjinal imzalı çizim veya orjinalinden alınan kopyalar için..  Fotoğrafa Tıklayabilirsiniz !